menu zavriet menu

Blog

Nechajte sa obslúžiť

O tom, ako vyzerá náš bežný deň počas hry, koľko času vôbec zaberie jedna hra a čo všetko je potrebné pred, počas hry a po nej urobiť. Okrem iného aj o tom, aby ste sa nechali zlákať našou obsluhou.

čítať ďalej

Výsledky ankety: čo si o nás myslia naši priatelia

Pred niekoľkými dňami sme prosili našich priateľov, teda Vás, ktorí ste navštívili paintball v Dolnej Súči o vyjadrenie a ohodnotenie služieb, vybavenia, ihriska, webu a facebookovej stránky a zároveň sme požiadali o návrhy na zlepšenie toho, na čo sme sa pýtali. Ako to dopadlo, sa pozrieme už teraz.

čítať ďalej

Rosenie masky

Rosenie alebo hmlenie masky – večný to problém. Rosenie masky postihuje snáď každého hráča paintballu. Neviem o niekom, komu by sa to ešte nestalo. Ale prečo sa to deje? Dá sa tomu zabrániť?

čítať ďalej

História paintballu

Paintball začal, ako možno väčšina zábavných a adrenalínových športov, netradične. Časový harmonogram vzniku sa v rôznych zdrojoch líši. Pozrite sa, aké sú verzie jeho vývoja. Za začiatok éry paintballu v plienkach sa označuje značkovanie stromov voskovými guličkami už na začiatku 20. storočia a v 1905 v Paríži, kde následne vznikol Klub pištolníkov.

čítať ďalej

Čo ťa nezabije, to ťa posilní

Takto nám napísala Monika, na našu otázku na našej FaceBook page, čo by naši hráči a podporovatelia odkázali ľuďom, ktorí sa boja paintballu, alebo majú strach prísť. Prečo teda hrať paintball, aké to má výhody a čo si z neho môžete odniesť?

čítať ďalej